Chronologisch Bijbelleesrooster

In 1 jaar de Bijbel door.
Deze dag te lezen:
Psalm 5; 38; 41; 42
(58 verzen)
dag 139 (38,5% gelezen)
Download rooster

Laatste preek

Red Yousef

Teken via deze site de petitie om te protesteren tegen de onrechtmatige veroordeling van Yousef Nadarkhani uit Iran.

Bijbelstudiedag België

Datum:  zondag 3 juni 2012
Thema: "Geestelijke groeien door Hem te kennen"
Aanvang: 10:00 uur ( tot 14:30)
Adres:
Residentie Capricornus
Steenweg 243
Lanaken
Site voor het laatst aangepast op: zondag 13 mei 2012 om 19:07
Home
Uitleg van Gesproken Woord scherm
* gebruik de filter om b.v. te zoeken op spreker, jaar of bijbelstudiedagen (via serie en dan bijbelstudiedagen)
* klik op luister om de preek te luisteren of te downloaden
*   vervolgens krijg je een scherm waarin je het bijbelgedeelte kunt lezen, de preek kunt beluisteren of downloaden
N.B. niet alle browsers ondersteunen het afspelen van de preken, download dan de studie en luister deze op je eigen computer af
zondag 04 december 2011
Luister, Israel De HEERE, onze God, de HEERE is één
Deuteronomium 6:1-9 door P. v/d Lugt
1 Dit zijn de geboden, de verordeningen en de bepalingen die de HEERE, uw God, geboden heeft u te leren, om ze te doen in het land waar u naartoe trekt om het in bezit te nemen,
2 opdat u de HEERE, uw God, vreest door al Zijn verordeningen en Zijn geboden, die ik u gebied, in acht te nemen: u, uw kind en uw kleinkind, alle dagen van uw leven; en opdat uw dagen verlengd worden.
3 Luister dan, Israël, en neem ze nauwlettend in acht! Dan zal het u goed gaan en zult u zeer talrijk worden – zoals de HEERE, de God van uw vaderen, tot u gesproken heeft – in het land dat overvloeit van melk en honing.
4 Luister, Israël! De HEERE, onze God, de HEERE is één!
5 Daarom zult u de HEERE, uw God, liefhebben met heel uw hart, met heel uw ziel en met heel uw kracht.
6 Deze woorden, die ik u heden gebied, moeten in uw hart zijn.
7 U moet ze uw kinderen inprenten en erover spreken, als u in uw huis zit en als u over de weg gaat, als u neerligt en als u opstaat.
8 U moet ze als een teken op uw hand binden en ze moeten als een voorhoofdsband tussen uw ogen zijn.
9 U moet ze op de deurposten van uw huis en op uw poorten schrijven.
busyLaadt Enquête...
busyLaadt Enquête...
busyLaadt Enquête...

Inloggen